home
hledej
Tel.: 721 165 640   Email: info@elektrovyhodne.cz

Doprava

Služby přepravních společností jsou automaticky zpracovávány v našem systému. Zásilka je přepravována vhodným dopravcem s ohledem na vzdálenost od centrálního skladu, hmotnost či křehkost a samozřejmě konečnou cenu přepravy pro zákazníka.

Zásilky jsou expedovány během 2-3 dnů.

Kupujícímu se doporučuje při přebírání zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený, a zda nevykazuje zjevné znaky poškození. V případě porušení originální pásky nebo jiném porušení obalu, svědčícím o neoprávněném vniknutí do zásilky či o jejím poškození, se doporučuje příjemci zásilku nepřebírat.

Nezapomeňte na ekologickou likvidaci vysloužilých elektrospotřebičů. Při vytvoření objednávky je nutné zvolit variantu „Svoz starého spotřebiče“, za svoz je účtován poplatek ve výši 500,-Kč.

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Zásilku můžete sledovat na: sledování trasy zásilky

Informační linku přepravce: 800 177 889

Poplatek za dopravné a balné:

DPD

DPDdoručí vaší zásilku obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS nebo e-mailu o přesnějším času doručení.

Informační linka přepravce: 225 373 373

Poplatek za dopravné a balné:

TopTrans

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Zboží je doručováno před první uzamykatelné dveře.

Zákazník má více možností jak získat informace o stavu zásilek, svěřených k přepravě systému Toptrans:

Pokud máte zájem o nadstandardní službu (doručení v konkrétní čas, doručení o víkendu, výnos do patra) pište na email info@elektrovyhodne.cz

Poplatek za dopravné a balné:

Uloženka

Elektrovýhodně.cz využívá služeb Uloženka a to pouze části Heureka Point.

Odběrná místa HeurekaPoint naleznete v: Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Plzni, Zlíně, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Liberci a Rudné u Prahy.

Maximální rozměry zboží jsou: 80 x 42 x 60 cm, maximální hmotnost je 20 kg. Obvodová délka až 300cm (délka+2xšířka+2xvýška).

Sledování vaší zásilky můžete na stránkách Uloženky

Poplatek za dopravné a balné:Konečná váha zásilek musí být včetně obalového materiálu.
Výše uvedené ceny jsou včetně DPH