home
hledej
Tel.: 721 165 640   Email: info@elektrovyhodne.cz

Doprava

Služby přepravních společností jsou automaticky zpracovávány v našem systému. Zásilka je přepravována vhodným dopravcem s ohledem na vzdálenost od centrálního skladu, hmotnost či křehkost a samozřejmě konečnou cenu přepravy pro zákazníka.

Zásilky jsou expedovány během 2-3 dnů.

Kupujícímu se doporučuje při přebírání zásilky zkontrolovat, zda je obal neporušený, a zda nevykazuje zjevné znaky poškození. V případě porušení originální pásky nebo jiném porušení obalu, svědčícím o neoprávněném vniknutí do zásilky či o jejím poškození, se doporučuje příjemci zásilku nepřebírat.

Nezapomeňte na ekologickou likvidaci vysloužilých elektrospotřebičů. Při vytvoření objednávky je nutné zvolit variantu „Svoz starého spotřebiče“, za svoz je účtován poplatek ve výši 500,-Kč.

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Zásilku můžete sledovat na: sledování trasy zásilky

Informační linku přepravce: 800 177 889

Poplatek za dopravné a balné:

DPD

DPDdoručí vaší zásilku obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy. Níže naleznete podrobnější informace týkající se této možnosti doručení Vašeho zboží.

V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS nebo e-mailu o přesnějším času doručení.

Informační linka přepravce: 225 373 373

Poplatek za dopravné a balné:

TopTrans

TOPTRANS EU, a.s. patří v České republice k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Zboží je doručováno před první uzamykatelné dveře.

Zákazník má více možností jak získat informace o stavu zásilek, svěřených k přepravě systému Toptrans:

Pokud máte zájem o nadstandardní službu (doručení v konkrétní čas, doručení o víkendu, výnos do patra) pište na email info@elektrovyhodne.cz

Poplatek za dopravné a balné:

Poštomaty

Poštomat je převratem v odesílání a doručování balíků.

Poštomaty InPost umožní odeslat balík za zajímavou cenu kdykoliv v denních i nočních hodinách. O svůj balík se nemusíte bát. Schránky jsou dobře zabezpečeny a nepřetržitě hlídány kamerami. Pojistné je navíc již zahrnuto v ceně poštovného.

Do největší schránky se vejde zásilka o rozměrech 38 x 41 x 64 cm a hmotnosti 30 kg.

Adresát má na výběr ze 100 poštomatů rozmístěných po celé České republice.

Doručení do poštomatu trvá jeden pracovní den ode dne odeslání. Od momentu doručení čeká zásilka na vyzvednutí po dobu dalších 3 pracovních dnů. O doručení Vás bude informovat SMS zprávou přepravní společnost IN TIME. Pokud si zásilku nestihnete vyzvednout dříve, než ji opět INTIME vyjme, není ještě nic ztraceno.

Zásilka na adresáta bude čekat ještě další 4 pracovní dny na nejbližším depu IN TIME. Teprve po uplynutí i této lhůty se zásilka vrátí zpět odesilateli. Případně je možné prodloužit termín uložení přes zákaznickou linku IN TIME +420 246 092 912 v časovém rozmezí od 8:00 do 20:00 hodin

Poplatek za dopravné a balné:

Uloženka

Elektrovýhodně.cz využívá služeb Uloženka a to pouze části Heureka Point.

Odběrná místa HeurekaPoint naleznete v: Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Plzni, Zlíně, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Liberci a Rudné u Prahy.

Maximální rozměry zboží jsou: 80 x 42 x 60 cm, maximální hmotnost je 20 kg. Obvodová délka až 300cm (délka+2xšířka+2xvýška).

Sledování vaší zásilky můžete na stránkách Uloženky

Poplatek za dopravné a balné:Konečná váha zásilek musí být včetně obalového materiálu.
Výše uvedené ceny jsou včetně DPH